کلافه گی مردم و برنده شدن جایزه روزانه آنها از مخابرات+توضیح

بروز شدن دیتابیس شماره های اکثر شهرهای کشور+علت
باسلام،
دیتابیس بسیاری از شهرهای کشور در سیستم سامانه ارسال پیام کوتاه درنا اس ام اس بروز شده است و شماره هایی که در بلک لیست هستند از لیست حذف شده اند تا مشتریانمان در ارسال انبوه با هزینه واقعی برای ارسال واقعی و مقصد هزینه کنند. علت کم شدن شماره های بسیاری از شهر ها:
سیاست نادرست مخابرات باعث برخورد جدی مردم با پدیده برنده شدن روزانه جایزه های مخابراتی شده است.
باتوجه به بررسی های ما ظرف 6ماه گذشته حدود 15الی 25% از مشترکین همراه اول و ایرانسل دریافت پیامکهای تبلیغاتیشون رو بسته اند.
روزانه چندین پیامک از سوی خود مخابرات(طرف قراردادهای شریک مخابرات) ارسال میشود که حاوی مضمونهای تکراری و شبیه به "همین الان عدد 1 را بفرست تا در قرعه کشی پژو پارس برنده شوید و..." موارد شبیه این که واقعا مشترکین همراه اول یا ایرانسل را کلافه و مجبور به بستن اس م اس های تبلیغاتی کرده است وگرنه تبلیغات مثلا فروش ویژه و تخفیف مبلمان ... در شهر... یک نوع اطلاع رسانی خوب هم در آن شهر به حساب میاد و مشترکین از این دست خبرهای پیامکی خوششون هم میاد که این پیامک ها را دریافت نمایند که متاسفانه بخاطر این سیاست مخابرات یا ایرانسل بخاطر سودهای کوتاه مدت خود و طرف قراردادهایش باعث مسدود کردن دریافت پیامک در بسیاری از مشترکین خود شده است.
برخی کاربران علت نرسیدن پیامک به برخی مشترکین شده اند که یکی از اصلی ترین عوامل همین بسته شدن پیامک ها از سوی آن دسته از مشترکین هست.
و البته این مورد برای همه شرکت ها یکسان می باشد.
وگرنه دیتابیس  تقریبا همه شهرها در سامانه ارسال پیامک درنا اس ام اس بروز می باشد.


برخی از مشتریان ✔ لیست کامل مشتریان آخرین اخبار

✔ هر آمدنی را پایانیست، بدینوسیله پایان فعالیت درنا اس ام اس را اعلام میداریم. باتشکر

✔ ارسال بر اساس خیابانهای گرگان،ساری ، همدان و بندرعباس
✔ افزایش کشوری تعرفه پیام کوتاه
✔ کلافه گی مردم و برنده شدن جایزه روزانه آنها از مخابرات+توضیح
✔ قابل توجه ریسلر و نمایندگان محترم-آموزش ثبت نام آنلاین
✔ اضافه شدن اپراتور 5000 و ارسال بر اساس تفکیک سن و جنسیت
✔ ارسال از روی نقشه حتی با انتخاب منطقه و خیابانصفحه اصلی | سفارش سامانه | اعطای نمایندگی | قیمت خطوط | اخبار گنبد | گنبد تخفیف | فروشگاه اینترنتی گنبد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به سامانه هوشمند اس ام اس درنا | طراحی سایت توسط کیمیاهاست و میزبانی هاست لینوکس قدرتمند توسط کیمیا هاست می باشد