شرایط و ضوابط خدمات

فلسفه وجودی این شرایط و ضوابط ، نه تهدید، بلکه پیمان به همدیگر جهت ارائه هرچه بهتر سرویس و خدمات می باشد، به عبارتی به بیان ساده، شما به ما کمک میکنید با رعایت قوانین حقوق سایر مشتریان پایمال نشود، ما نیز متعهد میشویم جهت رضایت شما بصورت شبانه روزی تلاش کنیم.

شرایط و ضوابط ارائه خدمات

 تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات درنا اس ام اس ، توافق می کنند به محض سفارش هر یک از خدمات این مجموعه، شرایط و ضوابط ارائه خدمات درنا اس ام اس، که در این صفحه آمده است را رعایت و قبول مینمایند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویس های درنا اس ام اس، حقوق سایر استفاده کنندگان و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نیآورند که سرویس دهی این شرکت به سایرین نیز با اختلال مواجه شود. مقررات استفاده جزئیات را شامل نمی شود و درنا اس ام اس، حق اضافه، حذف ویا اصلاح هریک از موارد این مقررات را در هر زمان دارد و متعهد میگردد هرگونه تغییر در هر یک از این مقررات را از طریق وبسایت درنا اس ام اس در بخش شرایط و ضوابط ارائه خدمات درنا اس ام اس نمایش و قرار دهد و نسبت به اعمال سیاست های مناسب جهت حفظ مشتریان قبلی اقدام نماید. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتری از شرایط استفاده می بایست به آدرس support (at) dornasms.com ارسال شود. شرایط استفاده از خدمات، هر گونه توافق دیگری را با درنا اس ام اس، چه به صورت کتبی، شفاهی یا به هر صورت دیگر لغو می نماید.


بند یک- از آنجائیکه دسترسی مستقیم به مشتری در این حرفه به علت سفارشات اینترنتی دورادور امکانپذیر می باشد لذا سفارش هر یک از خدمات توسط مشتریان برابر با قبول تمامی مفاد شرایط و ضوابط ارائه خدمات درنا اس ام اس می باشد.
بند دو- مقررات حاکم بر خدمات اس ام اس :
شرایط و مقررات استفاده‌‌ای که در ادامه می آیند برای تمامی مشتریان درنا اس ام اس اعمال می شود و مکمل قوانینی است که در همه بندها در مورد تمام مشتریان درنا اس ام اس باید رعایت شوند.

ماده یک- هویت مشتریان:
کلیه مشتریان اعم از حقیقی یا حقوقی موظف هستند اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر وارد نمایند و به محض یا پس از سفارش سامانه در اسرع وقت نسبت به ارسال یک مدرک هویتی اعم از اسکن کارت ملی یا شناسنامه و یک قبض مصرفی از یکی از ادارات آب/برق یا گاز به اسم خود یا یکی از اعضای خانواده خود را مبنی بر مشخص نمودن آدرس مشترک است ارسال دارد، مشتریان حقویقی میبایست روزنامه رسمی شرکت یا یک معرفی نامه در سربرگ شرکت ممهور و امضای مدیر عامل را ارسال دارند.

در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس های مشتری در حالت تعلیق قرار می گیرد و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد لذا تنها با ارائه اطلاعات صحیح و معتبر، سرویس های مشتری از حالت تعلیق خارج و فعال می گردد.ماده دو- محدودیت های ارسال پیامک:

  • کلیه پیامک ها در خصوص پیراپزشکی ، دارویی ، آرایشی - بهداشتی ، ترک اعتیاد و... بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و پیامکهای  حوزه پزشکی بدون مجوز از  سازمان نظام پزشکی کشور (تبلیغات پیامکی) ممنوع می باشد.
  • کلیه پیامک ها با محتوای  غیر اخلاقی ، توهین ، شوخی ، جوک ، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه ، سرکار گذاشتن از طریق پیامک  (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی ، ارسال  پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها ( همراه اول و ایرانسل ) ، و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد باعث مسدود شدن پنل خواهد شدماده سه- امور مالی و بازگشت وجه:

  • در صورت فسخ قرارداد تا هفت روز پس از سفارش و خرید پنل میزان 20 % مبلغ کسر و مابقی بازگشت داده می شود.
  •  به دلیل اینکه شارژ خریداری شده به پیامک تبدیل می شود امکان بازگشت شارژ وجود ندارد.
  • کلیه کاربران و مشتریان درصورت عدم نیاز به سامانه حتما شارژ داخل آن را استفاده نمایند، و اعتبار شارژهای پیامک تنها تا زمان اعتبار پنل کاربری معتبر و قابل استفاده خواهد بود و درصورت عدم تمدید پنل و انقضای آن اعتبار شارژ قابل عودت نخواهد بود و پس از مهلت های قانونی اعتبار به نفع شرکت اخذ خواهد گردید، ولی درنا اس ام اس این تعهد را میدهد درصورتی که پنل کاربری منقضی شد تا دوماه نسبت به تمدید پنل به مشتری فرصت دهد تا اعتبار شارژ پنل برای مشتری سوخت و به عبارتی از بین نرود و قابل استفاده باشد.
  • تعرفه و قیمت خدمات درنا اس ام اس ممکن است با یا بدون تغییرات قیمت مخابرات و اپراتور بدون اطلاع قبلی تغییر کنند، در صورتی که سرویس را خریداری کرده باشید هر گونه تغییر در قیمت در فاکتورها بعدی منظور خواهد شد.


 
ماده چهار - اعتبار شماره های اختصاصی:
هزینه خط اختصاص تنها یکبار دریافت میگردد و شماره اختصاصی تنها مختص مشتری می باشد، اعتبار خط سفارش داده شده تا زمانی پابرجاست که پنل کاربری تمدید شود، درصورتی که پنل کاربری تمدید نگردد خط اختصاصی نیز از مشتری صلب میگردد.

 
ماده پنج- مسئولیت ها:
مشتریان شرکت مسئول فعالیت خود بر روی سامانه هستند و از آنها خواسته می شود که قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و مخابرات و درنا اس ام اس را محترم بشمارند. درنا اس ام اس این حق را برای خود محفوظ می دارد که خدمات ارائه شده به مشتریانی که از خدمات درنا اس ام اس به گونه ای استفاده می کنند که شرایط قوانین کشوری و درنا اس ام اس را نقض نمایند را معلق نموده یا فسخ کند. 

تبصره1: قوانین مخابرات و اپراتور های تلفن همراه از جمله شرایط سرویس ها یا تعرفه ها در حال تغییر هستند، لذا درنا اس ام اس حتی المقدور موارد حساس جدید را از طریق سایت به کلیه مشتریان اطلاع رسانی خواهد نمود.

ماده شش- انتقال به غیر:
مشتریان نمی توانند پیش از دریافت هماهنگی و مجوز از درنا اس ام اس، بخشی یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه را به دیگری واگذار نموده یا وکالت دهند.

ماده هفت- حداقل سن مشتری:
مشتریان درنا اس ام اس می بایست حداقل 18 ساله باشند. هر شخص زیر 18 سال (صغیریا نابالغ ) باید موافقت سرپرست قانونی خود را در مورد شرایط این توافقنامه داشته باشد تا بتواند مشتری درنا اس ام اس شود.

ماده هشت- موارد فورس ماژور:
تعهدات موکول به شرایط عادی بوده و درنا اس ام اس هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به هنگام بروزحوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیاراز قبیل : بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف،اشکالات ناشی از ماهواره و خطوط ارتباطی و مخابراتی و موارد مشابه،محدودیت صادرات و واردات، محدودیت تبادل ارزی با خارج،تغییر و یا وضع قوانین و مقررات و دستورالعمل های دولتی و تحریم های بین المللی و امثال اینها تا زمانیکه وضعیت فوق العاده و تبعات آن بر طرف نشده باشد، بگونه ای که انجام تعهدات و خدمات موضوع قرارداد را با اشکال مواجه کند، نمی پذیرد و طرفین تنها می توتنند فسخ قرارداد را تقاضا نمایند. درضمن درنا اس ام اس تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و... مسئول نمی باشد و شما به هنگام سفارش این تعهد را میدهید که ادعایی در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی شرکت تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هریک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد .
 
ماده نه- پرداخت ها:
تمام هزینه ها بر حسب ریال یا تومان نمایش داده شده اند. پرداخت ها نیز باید به ریال یا تومان صورت بگیرند. درنا اس ام اس روشهای پرداخت زیر را می پذیرد:
پرداخت آنلاین از طریق درگاه های متصل به بانک یا حواله به حسابهای بانکی اعلام شده بر روی وب سایت رسمی، فاکتورها و یا صورتحساب های درنا اس ام اس، پرداختهای نقدی که در محل شرکت ویا به پیک شرکت، در ازاء دریافت رسید.


ماده ده- تمدید قراردادها:
جهت جلوگیری از قطع سرویس، مشتریان باید حتما قبل از تاریخ انقضاء نسبت به تمدید قرارداد خود اقدام کنند. ضمنا درنا اس ام اس این فرصت را به مشتری میدهد تا از امتیازات داخل پنل از قبیل خطوط اختصاصی و اعتبار شارژ ارسال پیامک برای مشتری به مدت دوماه از پایان قرارداد نگهداری و قابل تمدید نماید. در صورت عدم تمدید به موقع،  درنا اس ام اس، هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات پنلها به عهده نخواهد داشت.
تبصره 1- درنا اس ام اس هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا اس ام اس های شرکت اعم از پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و ... ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود.


ماده یازده- فعال سازی مجدد:
اگریک مشتری قصد داشته باشد سرویسی که مسدود شده است را مجددا راه اندازی کند، این کار پس از بررسی کارشناسان بخش فنی به اطلاع مشتری خواهد رسید.
 

ماده دوازده- فسخ قرارداد:
در صورتی که مشتری قبل از اتمام 7 روز نخست سرویس ،درصورت نارضایتی از سرویس برای فسخ قرارداد اقدام کند طبق ضوابط قرارداد پس از کسر 20درصد مبلغ، هزینه او مسترد خواهد شد چنانچه پس از 7 روز اول سرویس برای فسخ قرارداد اقدام نماید هیچ گونه هزینه ای از طرف درنا اس ام اس بابت فسخ قرارداد و لغو استفاده از سرویس مسترد نمی گردد.


برخی از مشتریان ✔ لیست کامل مشتریان آخرین اخبار

✔ هر آمدنی را پایانیست، بدینوسیله پایان فعالیت درنا اس ام اس را اعلام میداریم. باتشکر

✔ ارسال بر اساس خیابانهای گرگان،ساری ، همدان و بندرعباس
✔ افزایش کشوری تعرفه پیام کوتاه
✔ کلافه گی مردم و برنده شدن جایزه روزانه آنها از مخابرات+توضیح
✔ قابل توجه ریسلر و نمایندگان محترم-آموزش ثبت نام آنلاین
✔ اضافه شدن اپراتور 5000 و ارسال بر اساس تفکیک سن و جنسیت
✔ ارسال از روی نقشه حتی با انتخاب منطقه و خیابانصفحه اصلی | سفارش سامانه | اعطای نمایندگی | قیمت خطوط | اخبار گنبد | گنبد تخفیف | فروشگاه اینترنتی گنبد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به سامانه هوشمند اس ام اس درنا | طراحی سایت توسط کیمیاهاست و میزبانی هاست لینوکس قدرتمند توسط کیمیا هاست می باشد