تعرفه و خرید پنل نمایندگی

 

فروش سامانه پیام کوتاه با برند شما در وب سایت خودتان


نمایندگی مستقل پیام کوتاه - پیامک ، SMS با نام و دامنه اختصاصی

ریسلری مستقل سامانه پیام کوتاه

سرویس ریسلری سامانه پیام کوتاه بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقیقی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک است. این سرویس به صورت ریسلری مستقل و قابلیت تغییر علامت تجاری (rebranding) ارائه می شود یعنی هر ریسلر می تواند خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری خود ارائه نماید و سامانه ای با دامنه و لوگو اختصاصی خود داشته باشد. این قابلیت برای ریسلرهای هر ریسلر نیز وجود دارد و هر ریسلری که از این سرویس استفاده کند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید. افزون بر امکان rebranding امکانات مختلفی در سرویس ریسلری مستقل پیش بینی شده تا هر فردی که علاقمند به ارائه خدمات پیام کوتاه است بتواند با سرمایه گذاری اندک و بدون وابستگی به سایر سرویس دهندگان، سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و به کسب و کار بپردازد.سرويس ريسلري مستقل در يك بسته با تمامي امكانات و بدون محدوديت تعداد براي ثبت كاربر و ريسلر ارائه مي شود و هزينه آن ساليانه 1,200,000 ريال (يكصد و بیست هزار تومان) مي باشد. هزينه تمديد در سال هاي آتي با توجه به ميزان فعاليت و ميانگين تعداد ارسال روزانه، 10 % تا 100 % تخفيف خواهد داشت.امکانات کلی سرویسی که در اختیار ریسلرها قرار می گیرد به شرح زیر است:

1. دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی:
هر ریسلر می تواند دامنه یا زیردامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پیامک متصل نماید و دسترسی کاربران به سامانه از طریق دامنه اختصاصی ریسلر خواهد بود.

2. درج لوگو اختصاصی:
هر ریسلر می تواند برای سامانه پیامک خود نام مناسبی انتخاب کرده، بر اساس آن یک لوگو طراحی نموده و در نهایت لوگو خود را در صفحه ورودی (login) و صفحه اصلی سامانه قرار دهد.

3. واگذاری نامحدود پنل کاربری:
هر ریسلر می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین ریسلر می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

4. واگذاری نامحدود ریسلری مستقل:
هر ریسلر می تواند به تعداد نامحدود ریسلر مستقل ثبت کرده و پنل های ریسلری را به صورت مستقل یا نمایندگی در اختیار دیگر علاقمندان به فعالیت در زمینه خدمات پیام کوتاه بگذارد. پنل های ریسلری نیز همانند پنل های کاربری می توانند امکانات مختلف و محدودیت های متفاوتی داشته باشند و ریسلر می تواند پنل های ریسلری را با قیمت و شرایط دلخواه خود واگذار نماید.

5. تعیین قیمت ها:
در این سرویس، ریسلر به عنوان یک سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و ریسلری، شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار ریسلر می باشد و تمامی درآمدهای ریسلر از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.

6. تعیین تعرفه ها:
تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیار ریسلر خواهد بود. همچنین ریسلر می تواند بازه های مختلفی با تعرفه های متفاوت برای کاربران و ریسلرها ایجاد نماید.

7. شماره های مجازی دائمی:
واگذاری شماره های مجازی به ریسلرها از پیش شماره 30003290 و به صورت دائمی خواهد بود اما ریسلرها می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره ها را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرضه نمایند. همچنین ریسلرها می توانند به تعداد نامحدود شماره مجازی تهیه کرده و به صورت اشتراکی یا اختصاصی در اختیار کاربران و ریسلرهای خود قرار دهند.

8. عدم نیاز به هاست یا سرور:
سرویس ریسلری سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط کیمیاهاست و برند درنا اس ام اس تأمین می شود.

9. ارائه خط 8 رقمی رند
سامانه ریسلر پیامک ما دارای خط رند 8 رقمی 30003290 می باشد که تمامی ریسلرها میتوانند جهت ارسال پیامک مشتریانشان بصورت رایگان از این خط بهره ببرند. خطهای اختصاصی نیز از همین رنج قابل واگذاری می باشند.

10. تعرفه رقابتی با سایر ارائه دهندگان

 

 

ردیف میزان شارژ

تعرفه فارسی

1

0 تا 15،000،000 ریال

135 ریال

2

15،000،001 تا 50،000،000 ریال

130 ریال

3

50،000،001 تا 50000،000 ریال

125 ریال

به تعرفه های فوق 9% ارزش افزوده سال 94 اضافه میگردد.

11. پشتیبانی حتی غیر از ساعات اداری
ما ریسلرهای سامانه پیام کوتاه خود را بر خلاف سایر سیستم های مشابه بصورت ویژه حتی به غیر از ساعات اداری نیز حتی به غیر از تیکت بصورت تلفنی پشتیبانی می نماییم.

 

سامانه ارائه پنل های ریسلر و پنلهای پیامک هوشمند درنا یکی از محصولات شرکت کیمیاهاست می باشد که سایر مشتریان کیمیاهاست از این امتیاز خدمات ریسلر پیام کوتاه استفاده نمایند.مشاهده دمو پنل کاربری: panel.dornasms.com
نام کاربری: demo
رمز عبور: demoقیمت ویژه سالیانه: 120.000 تومان

ثبت نام آنلاین و دریافت پنل اس ام اس

 

 

برخی از مشتریان ✔ لیست کامل مشتریان آخرین اخبار

✔ هر آمدنی را پایانیست، بدینوسیله پایان فعالیت درنا اس ام اس را اعلام میداریم. باتشکر

✔ ارسال بر اساس خیابانهای گرگان،ساری ، همدان و بندرعباس
✔ افزایش کشوری تعرفه پیام کوتاه
✔ کلافه گی مردم و برنده شدن جایزه روزانه آنها از مخابرات+توضیح
✔ قابل توجه ریسلر و نمایندگان محترم-آموزش ثبت نام آنلاین
✔ اضافه شدن اپراتور 5000 و ارسال بر اساس تفکیک سن و جنسیت
✔ ارسال از روی نقشه حتی با انتخاب منطقه و خیابانصفحه اصلی | سفارش سامانه | اعطای نمایندگی | قیمت خطوط | اخبار گنبد | گنبد تخفیف | فروشگاه اینترنتی گنبد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به سامانه هوشمند اس ام اس درنا | طراحی سایت توسط کیمیاهاست و میزبانی هاست لینوکس قدرتمند توسط کیمیا هاست می باشد